Dalin Resim Yarışması Başvuru Şartları, Katılım

Her yıl çok sayıda çocuğun katıldığı resim yarışmasında çok sayıda ödül dağıtılıyor. Dalin Türkiye yarışmayı Dalin Türkiye İnstagram hesabından duyuruyor ve sonuçları da buradan açıklıyor.

Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen Dalin Resim Yarışmasına 21 resim katılmış ve jüri bu resimlerden en iyisini seçmeye çalışmıştır. Jürilerin özel incelemeleri sonucunda yarışmayı 300 küçük ressam kazandı ve ödül olarak da tablet kazandılar. Her yıl düzenli olarak düzenlenen resim yarışmasına yine binlerce çocuk katılacak gibi görünüyor. Dalin markası her yıl ödül sayısını artırıyor ve yüzlerce ödül veriyor.

Dalin Resim Yarışması 2023

Dalin Resim Yarışması 1 Mart 2023 tarihinde başlayıp, 23 Nisan 2023 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sona erecek. Yarışmaya katılımın yüksek olmasından dolayı ödül sayısı da her yıl artmaktadır. Yarışma kapsamında seçilen ilk 300 resim sahibine tablet hediye edilirken, ikinci 300 resim sahibine boya kalemi ve Dalin boyama kitabı verilmiştir. 2022 yılında yapılan Dalin Resim Yarışmasında değerlendirme jürisi Şevval Sam ve Eda Ece olurken, diğer jüriler ise alanında profesyonel sanatçı olan Marcus Graf, Beyza Boynudelik ve Seydi Murat Koç yer aldı. İlk 10’a giren minik ressamlar sanat bursu kazandı.

“Hayalindeki Oyun Parkını Çiz” konulu resim yarışmasına binlerce çocuk katıldı. 2023 yılında yapılacak resim yarışmasına sizde katılmayı unutmayın.

Dalin Resim Yarışması 2023 Ne Zaman?

Dalin resim yarışması 2023 yılında tekrar yapılacak başvuru tarihi 1 Mart 2023 tarihinde başlayacak ve yarışma 23 Nisan 2023 tarihinde sona erecektir. Bu tarihler arasında çocuklar resimlerini İnstagram hesaplarından paylaşıp yarışmaya katılabileceklerdir. Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken bazı adımlar vardır. Bu şartları yapmazsanız başvurunuz geçersiz sayılacaktır.

Dalin Resim Yarışması Başvuru Şartları

  • Yarışmaya katıldığınız resmin anlaşılabilir ve yeterli bir görünüme sahip olması gerekiyor.
  • Yarışmaya 3-6 yaş ve 7-12 yaş aralığındaki çocuklar katılabilir.
  • Yarışmaya katılmak için yapmış olduğunuz resmi profilinizde #dalinresimyarismasi etiketiyle paylaşmanız gerekiyor. Ayrıca @dalinturkiye hesabı da etiketlenmesi de gerekir.
  • Resmin paylaşıldığı profil hesabı herkese açık olmak zorundadır ve @dalinturkiye hesabının takip edilmesi gerekiyor.

Dalin Resim Yarışması Ödülleri

Dalin Resim yarışmasında birbirinden özle ödüller sizleri bekliyor. İşte ödüller;

  • İlk 5 kişiye özel Dalin resim bursu
  • İlk 300 kişiye Samsung Tablet + Boyama Kitabı
  • İkinci 300’e giren kişiye Keçeli Kalem + Boyama Kitabı
  • İlk 5000 kişiye Trendyol Çeki