Konuşanlar Ücretsiz Nasıl İzlenir? Exxen Ücretsiz İzleme

Özellikle pandemi döneminde Youtube üzerinde konuşanlar fark edilmeye başlandı ve geniş kitlelerce Konuşanlar programının sunucusu Hasan Can Kaya tanınmaya başladı.

Youtube üzerinde bedava izlenirken, Exxen uygulamasına geçmesiyle birlikte Konuşanlar artık ücretli hale geldi. Artık istenildiği zaman tüm bölümlerini ücretsiz izlemek mümkün olmuyor. Acun ılıcalı’nın girişimi olan Exxen uygulamasına katılan Konuşanlar programını izlemek artık ücretli olduğu için belirli paket alan kullanıcılar programı izleyebilir. Peki Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir? Para vermeden konuşanlar tüm bölümlerini izlemek mümkün mü? 

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen uygulaması dijital bir platform olduğu için diziler, filmler ve programlar ücretli olarak izlenebiliyor. Aylık ya da yıllık paket alarak Exxen içeriklerini izlemek mümkündür.

Exxen uygulaması çıktığı ilk zamanlarda Konuşanlar programının tüm bölümleri Youtube üzerinden kaldırıldı ve Exxen uygulamasına aktarıldı. Yani artık Youtube üzerinden ücretsiz yayınlanmıyor, sadece belli kısa özetlerini Youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Eğer yayınlanan tüm bölümlerini izlemek isterseniz Exxen üyelik paketini almalısınız.

Konuşanlar Ücretsiz Nasıl İzlenir

Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir diyorsanız bunun için yapmanız gereken şey Exxen üyeliğini almak olacaktır. Exxen uygulaması ülkemizde yerli dijital platformlardan birisidir. Bazı siteler Konuşanlar programının tüm bölümlerini yayınladığını söylüyor ve kaçak yollardan programın tüm bölümlerini yayınlıyor bu yasal değildir. Konuşanlar programının tüm telif hakları Exxen uygulamasına ait olduğu için Konuşanlar ücretsiz ya da bedava izlemek imkansızdır. Bunun için Exxen uygulamasının 7 günlük deneme süresini kullanabilirsiniz. 1 haftalık deneme süresiyle Konuşanların tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Exxen deneme süresiniz bittikten sonra aylık ya da yıllık paketlerden yararlanabilirsiniz. Exxen uygulaması aylık paketleri çok yüksek değildir. Hesaplı bir şekilde platforma üye olarak Exxen içeriklerini dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Konuşanlar Eski Bölümler Nereden İzlenir

Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir sorusunun cevabını verdik. Konuşanlar eski bölümler Exxen uygulaması üzerinden izlenebilir. Eskiden Youtube üzerinden son bölümlerine kadar yayınlanıyordu. Exxen platformuna geçmesiyle birlikte eski bölümleri Exxen’e üye olarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Konuşanlar 130. Bölüm Shot çok izlenen videoyu izlemek için tıklayınız. 

Konuşanlar Hangi Siteden İzleyebilirim

Konuşanlar programını Exxen uygulamasından izleyebilirsiniz. Exxen uygulamasının dışında herhangi bir sitede yayınlanmıyor. Konuşanlar Youtube kanalında bölüm tanıtımlarını ve bölüm shotlarını izleyebilirsiniz. Eğer tam bölümleri izlemek isterseniz Exxen üyelik paketi satın almalısınız. konuşanlar kaçak siteden izle gibi aramalar yapılıyor ancak bu yasal değildir. Exxen uygulamasının kurucusu Acun Ilıcalı bu konuda çok hassas telif haklarını görmezden gelen sitelere davalar açılıyor. Exxen uygulaması diğer platformlar gibi çok pahalı değildir. Aylık paket alarak Konuşanların bugüne kadar yayınlanan tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Önerilen Bağlantı: Web Güvercin Giriş Portalı, Yemek Sepeti Partner

Exxen Ücretsiz Nasıl İzlenir

Exxen platformu dijital odluğu için ücretsiz değildir. Tıpkı Netflix, Blu Tv ve Disney Plus gibi aylık ya da yıllık paketler sunarak film, dizi ve programları izleyicilere sunuyor. Eğer Exxen ücretsiz izlemek istiyorsanız 7 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. 1 hafta boyunca Exxen içeriklerini izleyip keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bedava Exxen izlemek mümkün değildir. Bazı yasal olmayan kaçak siteler Exxen içeriklerini ücretsiz sunuyor ancak suç işliyorlar. Exxen uygulamasını telefonlarınıza indirerek ya da internet üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Bütün içeriklerin yeni bölümlerini ve eski bölümlerini takip edebilirsiniz.

Konuşanlar İzle Kaçak Site

Konuşanlar izle kaçak site gibi araştırmalar Konuşanlar programı popüler olduktan sonra hızla artmaya başladı. Exxen platformuna para vermeden kaçak yollarla Konuşanlar programını izlemek yasal değildir. Tespit edildiğinde birçok ceza ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Artan maliyetlerden dolayı insanlar dijital platformlara para vermeden bazı siteler üzerinden Konuşanların eski ve yeni bölümlerini izliyor ancak bu siteler tespit edilir edilmez hemen kapatılıyor.

Size tavsiyemiz Konuşanlar programını yayınlayan sitelere giriş yapmayınız. Bazı durumlarda telefonunuz ya da bilgisayarınız girdiğiniz sitelerde yayınlanan saçma sapan reklamlarla virüs kapabilir. Yasal olmayan reklamlara da maruz kalabilirsiniz. Kısaca bedava konuşanlar izleme gibi bir şey yoktur. Kimi siteler Exxen Konuşanlar APK gibi programları yaptığını söylüyor bu gibi APK dosyalarını telefonlarınıza indirmeyin be programlar arka plandan hesaplarınıza erişmektedirler.

Sizlere bu yazımızda Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir sorusunun cevabını verdik. Eğer bununla ilgili bir yorumunuz ya da sormak istediğiniz bir şey varsa aşağıdaki yorum kutusunu kullanabilirsiniz.

Web Güvercin Giriş Portalı, Yemek Sepeti Partner

Web güvercin sitesine giriş yaparak Yemek Sepeti’ne ait olan bir sisteme güvenli bir şekilde bağlanabilirsiniz. Web Güvercin sistemini Yemek Sepeti’ne üye olan restoran sahipleri kullanıyor. Yemesepeti.com sitesine üye olan bir restoran siparişlerini yönetmek ve analizlerini kontrol etmek amacıyla web güvercin sitesini kullanır. Hızlı bir şekilde giriş yaparak sipariş takip işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Web Güvercin sitesine sizlere verilen bilgilerle giriş yaptığınızda siparişle ilgili detaylar olan hazırlanıyor, yolda, teslim edildi gibi seçenekleri buradan yönetebilirsiniz. Herhangi bir sipariş geldiğinizde buradan görebilir ve siparişlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Web Güvercin Restoran Girişini kullanarak siparişlerinizi ve restoran takibinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirin.

Web Güvercin Giriş

Web Güvercin giriş yapabilmek için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız olacak. Yemek Sepeti portalı kolay ve hızlı olduğu için aşağıdaki adımları uygularsanız web güvercin giriş işlemini de başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle sizlere verilen web güvercin giriş bağlantısına tıklamanız gerekiyor.

Web Güvercin portalına gitmek için bağlantıyı tıklayınız. 

Karşınıza çıkacak kısımda Kullanıcı Adı / E-Posta kısmına size verilen bilgiyi yazınız. ( Sizin oluşturduğunuz bilgi de olabilir. )

Şifrenizi yazınız.

Web Güvercin Giriş Bölümü
Web Güvercin Giriş Bölümü

Giriş Yap kısmına tıkladığınızda bilgileriniz doğruysa başarıyla giriş yapabilirsiniz.

Web Güvercin Şifremi Unuttum

Web Güvercin portalına üyeyseniz şifrenizi unuttuysanız yapmanız gereken https://siparistakip.yemeksepeti.com/auth/reset-password adresine giriş yapın ve kullanıcı adınız yazın ilgili şifre e-posta adresinize gelecektir.

Eğer yemek sepeti sistemine restoran kaydım var ama web güvercin sistemine bir üyeliğim yok diyorsanız size ait olan bir e-posta adresinize giriş yapın ve teknikdestek@yemeksepeti.com e-posta adresine web güvercin üyeliği ile ilgili bir mail atın. YemekSepeti.com ekibi sizlere ilgili dönüşü sağlayacaktır. Şifre unutmalarında Şifremi Unuttum kısmını kullanmanız yeterlidir.

Yemek Sepeti Yeni Restoran Üyeliği

Yeni bir restoran açtıysanız ya da, henüz yemek sepeti üyeliğiniz yoksa online bir şekilde başvuru yapıp hızlıca yemeksepeti.com sitesinden siparişleri almaya başlayabilirsiniz. Yemek Sepeti Partner portalına giriş yaparak hızlıca üye olup restoranınızı yemek sepeti listelerine ekleyebilirsiniz.

https://partner.yemeksepeti.com/

Yemek Sepeti İletişim

Web Güvercin giriş ya da farklı bir konuda yardım almak isterseniz sizlere Yemek Sepeti müşteri hizmetleri numarası ve adreslerini paylaşıyoruz. Detaylı bilgiyi adreslerinden alabilirsiniz.

Telefon +90 212 359 18 00
Müşteri Hizmetleri 444 5 445
Genel Mail Adresi info@yemeksepeti.com
Adres Bilgisi Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:175, C Blok, 34394 / Esentepe / Şişli / İstanbul