Konuşanlar Ücretsiz Nasıl İzlenir? Exxen Ücretsiz İzleme

Konuşanlar Ücretsiz Nasıl İzlenir? Exxen Ücretsiz İzleme

Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir sorunun cevabını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Son yıllarda konuşanlar programı çok popüler oldu ve 2024 yılında çok izlenen programlar arasına girmeyi başardı.

Özellikle pandemi döneminde Youtube üzerinde konuşanlar fark edilmeye başlandı ve geniş kitlelerce Konuşanlar programının sunucusu Hasan Can Kaya tanınmaya başladı.

Youtube üzerinde bedava izlenirken, Exxen uygulamasına geçmesiyle birlikte Konuşanlar artık ücretli hale geldi. Artık istenildiği zaman tüm bölümlerini ücretsiz izlemek mümkün olmuyor. Acun ılıcalı’nın girişimi olan Exxen uygulamasına katılan Konuşanlar programını izlemek artık ücretli olduğu için belirli paket alan kullanıcılar programı izleyebilir. Peki Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir? Para vermeden konuşanlar tüm bölümlerini izlemek mümkün mü? 

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen uygulaması dijital bir platform olduğu için diziler, filmler ve programlar ücretli olarak izlenebiliyor. Aylık ya da yıllık paket alarak Exxen içeriklerini izlemek mümkündür.

Exxen uygulaması çıktığı ilk zamanlarda Konuşanlar programının tüm bölümleri Youtube üzerinden kaldırıldı ve Exxen uygulamasına aktarıldı. Yani artık Youtube üzerinden ücretsiz yayınlanmıyor, sadece belli kısa özetlerini Youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Eğer yayınlanan tüm bölümlerini izlemek isterseniz Exxen üyelik paketini almalısınız.

Konuşanlar Ücretsiz Nasıl İzlenir

Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir diyorsanız bunun için yapmanız gereken şey Exxen üyeliğini almak olacaktır. Exxen uygulaması ülkemizde yerli dijital platformlardan birisidir. Bazı siteler Konuşanlar programının tüm bölümlerini yayınladığını söylüyor ve kaçak yollardan programın tüm bölümlerini yayınlıyor bu yasal değildir. Konuşanlar programının tüm telif hakları Exxen uygulamasına ait olduğu için Konuşanlar ücretsiz ya da bedava izlemek imkansızdır. Bunun için Exxen uygulamasının 7 günlük deneme süresini kullanabilirsiniz. 1 haftalık deneme süresiyle Konuşanların tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Exxen deneme süresiniz bittikten sonra aylık ya da yıllık paketlerden yararlanabilirsiniz. Exxen uygulaması aylık paketleri çok yüksek değildir. Hesaplı bir şekilde platforma üye olarak Exxen içeriklerini dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Konuşanlar Eski Bölümler Nereden İzlenir

Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir sorusunun cevabını verdik. Konuşanlar eski bölümler Exxen uygulaması üzerinden izlenebilir. Eskiden Youtube üzerinden son bölümlerine kadar yayınlanıyordu. Exxen platformuna geçmesiyle birlikte eski bölümleri Exxen’e üye olarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Konuşanlar 130. Bölüm Shot çok izlenen videoyu izlemek için tıklayınız. 

Konuşanlar Hangi Siteden İzleyebilirim

Konuşanlar programını Exxen uygulamasından izleyebilirsiniz. Exxen uygulamasının dışında herhangi bir sitede yayınlanmıyor. Konuşanlar Youtube kanalında bölüm tanıtımlarını ve bölüm shotlarını izleyebilirsiniz. Eğer tam bölümleri izlemek isterseniz Exxen üyelik paketi satın almalısınız. konuşanlar kaçak siteden izle gibi aramalar yapılıyor ancak bu yasal değildir. Exxen uygulamasının kurucusu Acun Ilıcalı bu konuda çok hassas telif haklarını görmezden gelen sitelere davalar açılıyor. Exxen uygulaması diğer platformlar gibi çok pahalı değildir. Aylık paket alarak Konuşanların bugüne kadar yayınlanan tüm bölümlerini izleyebilirsiniz.

Önerilen Bağlantı: Web Güvercin Giriş Portalı, Yemek Sepeti Partner

Exxen Ücretsiz Nasıl İzlenir

Exxen platformu dijital odluğu için ücretsiz değildir. Tıpkı Netflix, Blu Tv ve Disney Plus gibi aylık ya da yıllık paketler sunarak film, dizi ve programları izleyicilere sunuyor. Eğer Exxen ücretsiz izlemek istiyorsanız 7 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. 1 hafta boyunca Exxen içeriklerini izleyip keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bedava Exxen izlemek mümkün değildir. Bazı yasal olmayan kaçak siteler Exxen içeriklerini ücretsiz sunuyor ancak suç işliyorlar. Exxen uygulamasını telefonlarınıza indirerek ya da internet üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Bütün içeriklerin yeni bölümlerini ve eski bölümlerini takip edebilirsiniz.

Konuşanlar İzle Kaçak Site

Konuşanlar izle kaçak site gibi araştırmalar Konuşanlar programı popüler olduktan sonra hızla artmaya başladı. Exxen platformuna para vermeden kaçak yollarla Konuşanlar programını izlemek yasal değildir. Tespit edildiğinde birçok ceza ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Artan maliyetlerden dolayı insanlar dijital platformlara para vermeden bazı siteler üzerinden Konuşanların eski ve yeni bölümlerini izliyor ancak bu siteler tespit edilir edilmez hemen kapatılıyor.

Size tavsiyemiz Konuşanlar programını yayınlayan sitelere giriş yapmayınız. Bazı durumlarda telefonunuz ya da bilgisayarınız girdiğiniz sitelerde yayınlanan saçma sapan reklamlarla virüs kapabilir. Yasal olmayan reklamlara da maruz kalabilirsiniz. Kısaca bedava konuşanlar izleme gibi bir şey yoktur. Kimi siteler Exxen Konuşanlar APK gibi programları yaptığını söylüyor bu gibi APK dosyalarını telefonlarınıza indirmeyin be programlar arka plandan hesaplarınıza erişmektedirler.

Sizlere bu yazımızda Konuşanlar ücretsiz nasıl izlenir sorusunun cevabını verdik. Eğer bununla ilgili bir yorumunuz ya da sormak istediğiniz bir şey varsa aşağıdaki yorum kutusunu kullanabilirsiniz.

1
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
HABERE YORUM KAT