Web Güvercin Giriş Portalı, Yemek Sepeti Partner

Web Güvercin Giriş Portalı, Yemek Sepeti Partner

Web Güvercin giriş yaparak restoran bağlantılarınızı, siparişlerinizi ve restoran takibinizi yapabilirsiniz. Yemek Sepeti tarafından sunulan bu portala giriş yapın.

Web güvercin sitesine giriş yaparak Yemek Sepeti’ne ait olan bir sisteme güvenli bir şekilde bağlanabilirsiniz. Web Güvercin sistemini Yemek Sepeti’ne üye olan restoran sahipleri kullanıyor. Yemesepeti.com sitesine üye olan bir restoran siparişlerini yönetmek ve analizlerini kontrol etmek amacıyla web güvercin sitesini kullanır. Hızlı bir şekilde giriş yaparak sipariş takip işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Web Güvercin sitesine sizlere verilen bilgilerle giriş yaptığınızda siparişle ilgili detaylar olan hazırlanıyor, yolda, teslim edildi gibi seçenekleri buradan yönetebilirsiniz. Herhangi bir sipariş geldiğinizde buradan görebilir ve siparişlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Web Güvercin Restoran Girişini kullanarak siparişlerinizi ve restoran takibinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirin.

Web Güvercin Giriş

Web Güvercin giriş yapabilmek için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız olacak. Yemek Sepeti portalı kolay ve hızlı olduğu için aşağıdaki adımları uygularsanız web güvercin giriş işlemini de başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle sizlere verilen web güvercin giriş bağlantısına tıklamanız gerekiyor.

Web Güvercin portalına gitmek için bağlantıyı tıklayınız. 

Karşınıza çıkacak kısımda Kullanıcı Adı / E-Posta kısmına size verilen bilgiyi yazınız. ( Sizin oluşturduğunuz bilgi de olabilir. )

Şifrenizi yazınız.

Web Güvercin Giriş Bölümü

Web Güvercin Giriş Bölümü

Giriş Yap kısmına tıkladığınızda bilgileriniz doğruysa başarıyla giriş yapabilirsiniz.

Web Güvercin Şifremi Unuttum

Web Güvercin portalına üyeyseniz şifrenizi unuttuysanız yapmanız gereken https://siparistakip.yemeksepeti.com/auth/reset-password adresine giriş yapın ve kullanıcı adınız yazın ilgili şifre e-posta adresinize gelecektir.

Eğer yemek sepeti sistemine restoran kaydım var ama web güvercin sistemine bir üyeliğim yok diyorsanız size ait olan bir e-posta adresinize giriş yapın ve teknikdestek@yemeksepeti.com e-posta adresine web güvercin üyeliği ile ilgili bir mail atın. YemekSepeti.com ekibi sizlere ilgili dönüşü sağlayacaktır. Şifre unutmalarında Şifremi Unuttum kısmını kullanmanız yeterlidir.

Yemek Sepeti Yeni Restoran Üyeliği

Yeni bir restoran açtıysanız ya da, henüz yemek sepeti üyeliğiniz yoksa online bir şekilde başvuru yapıp hızlıca yemeksepeti.com sitesinden siparişleri almaya başlayabilirsiniz. Yemek Sepeti Partner portalına giriş yaparak hızlıca üye olup restoranınızı yemek sepeti listelerine ekleyebilirsiniz.

https://partner.yemeksepeti.com/

Yemek Sepeti İletişim

Web Güvercin giriş ya da farklı bir konuda yardım almak isterseniz sizlere Yemek Sepeti müşteri hizmetleri numarası ve adreslerini paylaşıyoruz. Detaylı bilgiyi adreslerinden alabilirsiniz.

Telefon +90 212 359 18 00
Müşteri Hizmetleri 444 5 445
Genel Mail Adresi info@yemeksepeti.com
Adres Bilgisi Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:175, C Blok, 34394 / Esentepe / Şişli / İstanbul

1
like
1
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
HABERE YORUM KAT