Veli Toplantı Tutanağı İndir

Veli toplantı tutanağı okul öncesi, 1. sınıf, 2. sınıf, 3.sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6.sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf ve lise dönemlerine ait uygun olarak hazırlanmıştır.

Veli Toplantı Tutanağı İndir

Okullarda veli toplantısı yapan öğretmenlerin en çok ihtiyacı olan veli toplantı tutanağı bütün sınıflara yönelik hazırlanmıştır. Bu veli toplantı tutanakları güncel müfredata ve yönetmeliklere uygun hazırlanmıştır. okul öncesi,  1. sınıf, 2. sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf ve lise kademelerine ait veli toplantı tutanakları liste şeklinde bu yazımızda yer alacaktır. İlgili sınıfa ait veli toplantı tutanaklarını indirip, okulunuza ve sınıflarınıza göre düzenleyip kullanabilirsiniz.

Ayrıca bütün tutanaklar 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim yılına uygundur, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tutanaklarda bütün güncel maddeler, veli kararları, gündem maddelerinin görüşülmesi gibi detaylar yer almaktadır.

Veli Toplantı Tutanağı Nedir?

Veli toplantısı öğretmenler tarafından, velilere öğrenciler hakkında bilgi vermek ve durumlarını görüşmek için yapılır. Bu toplantı da her türlü durum veli toplantısı tutanağı ile kayıt altına alınır.

Veli Toplantı Tutanağı İndir

Veli toplantı tutanakları için 1. Dönem ve 2. Dönem önemli değildir, buradan indireceğiniz dosyalardaki gerekli yerleri düzenlemeniz yeterlidir. Ayrı bir dosya aramanıza gerek yoktur. Eğer 2. Dönem veli toplantısı yapacaksanız word kısmında bulunan 1. Dönem yazısını 2. Dönem yazmanız yeterlidir. Ek bir dosya ile kafanızı karıştırmayınız. 2019 – 2020 Eğitim Öğretime uygun şekilde dosyalar güncellenmiştir ve her yıl bu dosyalar güncelleniyor.

Okul Öncesi indir
1. Sınıf indir
2. Sınıf indir
3. Sınıf indir
4. Sınıf  indir
5. Sınıf indir
6. Sınıf indir
7. Sınıf indir
8. Sınıf  indir

Liseler İçin

9. sınıf, 10. sınıf, 11, sınıf ve 12. sınıflara ait veli toplantı tutanaklarını aşağıda anında indirebilirsiniz. 2018 -2019 Eğitim Öğretim yılına göre dosyalar güncellenmiştir.

BAKINIZ  İletişim Nedir?
9. Sınıfindir
10. Sınıfindir
11. Sınıfindir
12. Sınıfindir

 

Veli toplantı tutanağı hakkında bilgiler verdik, öğretmenlerimiz bu dosyalar sayesinde veli toplantılarını sağlıklı bir biçimde gerçekleştirip tutanak altına alabilirler. İndirilemeyen dosyalar varsa yorum kısmından bizlere bunu bildirebilirsiniz. Veli toplantı tutanakları MEB uyumlu olduğu için Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bütün Fatih projesi kapsamına giren bilgisayarlarda indirilebilir. Her yıl bu dosyalar sürekli güncelleniyor ve yeni eğitim öğretim yılına uygun hale getiriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.