2021 - 2022 Yılı Eğitim - Öğretim Yılı 07 Nisan 2022
Eğitimdili
Anasayfa » Eğitim » Sınıf Risk Haritası

Sınıf Risk Haritası

Sınıf Risk Haritası

Sınıf risk haritası MEB Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sınıf rehber öğretmenlerinin öğrencilerin bilgilerini doldurmaları için verilen belgedir. MEB tarafından yeni eğitim-öğretim yılına göre yayımlanan dosyadır. Okul ve sınıf risk haritalarıyla güncel bilgileri dosyaya işleyebilirsiniz.

Sınıf risk haritası MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 2021-2022 eğitim-öğretim yılına göre güncellendi.

Sınıf Risk Haritası Nedir?

Sınıf risk haritası okullar için gerekli dosyalardan biridir.  Sınıf öğretmenleri tarafından doldurulan sınıf risk haritası risk durumunda bulunan öğrencileri tespit etmeye yarar. Doldurulan çalışma örneğin bir nüshası okul rehber öğretmenine verilir.

Sınıf risk haritaları öğrencilerin yararına olduğu için bireyi tanıma, görüşme, gözlem teknikleri kullanılarak oluşturulmuştur. Öğrencilerin sınıfa karşı, okula alışma süreci, davranışları ve davranışları gözlemlenir ve rehberlik servisine bilgi verilir.

Sınıf Risk Haritası İndir 2021

Sınıf risk haritası formu excel ve word dosyalarına uygun hazırlanmıştır.

Sınıf Risk Haritası Ne Zaman Yapılır

Sınıf risk haritası okulun ilk 3 ayı içerisinde sınıf öğretmenleri tarafından doldurulur. Sınıf rehber öğretmenleri doldurduğu dosyayı rehber öğretmenine gönderir.

/ 5

Your page rank:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz