DYS İndir, Doküman Yönetim Sistemi

DYS İndir 2019, DYS Katılımsız kurulum, Meb dys modulü, dys açılımı, e dys, dys mail gibi detayları öğrenin ve DYS kurulum indirin.

DYS İndir, Doküman Yönetim Sistemi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından aktif bir şekilde kullanılan Doküman Yönetim Sistemi kısaltılmış ismiyle DYS indir sayesinde bilgisayarınıza DYS sistemini hemen kurabilirsiniz. DYS otomatik kurulumu sayesinde koalylıkla bilgisayarınıza DYS için gerekli programlar otomatik kurulacaktır.

DYS İndir, Doküman Yönetim Sistemi

Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı il, ilçe, okulalr dys indir seçeneği sayesinde ilgili programı kolaylıkla indirebilir. DYS bütün tarayıcılarda sorunsuz bir biçimde çalışmaktadır. DYS’ye giriş yaptığınız zaman meb.jnlp adlı bir dosya inecektir ona tıklayıp çalıştır demeniz yeterlidir. DYS Katılımsız kurulum sayesinde hemen DYS’yi kurabilirsiniz. Kurulum içerisine MEB internet bağlantısını yapabilmek için zorunlu olan MEB seritikası da otomatik eklenmiştir. Sertifikayla ilgili detaylı bilgiyi http://sertifika.meb.gov.tr/ adresinden öğrenebilirsiniz.

Java 8.191 Katılımsız Kurulum (10.01.2019)

Dys indir sayesinde DYS kurulum programını da indirebilirsiniz.

 • DYS katılımsız yükleme 2019 yılına göre güncellenmiştir. Eğer eski sürümü indirmek isterseniz de aşağıya link bıraktık indirebilirsiniz.
 • Artık Windows 7 ve üstü işletim sistemlerinde Java 8.191 sürümüne güncellenmiştir. Ancak Windows XP sürümlerinde Java 8.131 sürümüyle devam etmektedir.
 • DYS Uyap Editörü 4.1.12 sürümüne güncellendi.
 • İmzager uygulaması 2.5 sürümüne göre güncellendi.
 • Java DYS için cache güncellendi. Yeni kurulumlar da DYS daha çabuk yüklenip, açılacaktır.

Güncellenmiş DYS Programını İndirmek İçin Tıklayınız.

Eğer mevcut DYS programını düzenli bir şekilde kullanıyorsanız, tekrardan DYS katılımsız kurmanıza gerek yoktur. DYS katılımsız sayesinde DYS için gerekli olan Java gibi diğer sürücüler tek paket halinde hazırlanmıştır. Tek link sayesinde hepsini kolaylıkla kurabileceksiniz.

Java 8.131 Katılımsız Kurulum Adımları

Kuruluma başlamadan önce lütfen bilgisayarınızda bulunan antivirüs programlarını kapayınız. Bu gibi programlar DYS kurulumunu engellemektedir.

 • Bilgisayarınıza takılı olan e-imzanızı bilgisayarınızdan çıkartınız.
 • DYS Kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirin. (İndirmek için tıklayınız.)
 • İndirmiş olduğunuz kurlum rar dosyasını bilgisayarınızın masaüstüne ya da bir başka klasörde olabilir. Dizine çıkartın.
 • Daha sonra inmiş olan DYS_KUR adlı dosyaya sağ tıklayın ve çalıştırın.
 • Program açıldığında orada ilgili seçeneklere göre yükleme yapınız. (İl, İlçe ve okullar için DYS yükleme seçenekleri mevcuttur.)
 • Kurulum Bitti diye program sizlere bildirim verir. Sonrasında bilgisayarınızı yeniden başlatın. Artık DYS’ye giriş yapabilirsiniz.
 • DYS’de herhangi bir problem oluştuğunda masaüstünde bulunan DYS_KUR dosyasını çalıştırıp baştan kurabilirsiniz.
BAKINIZ  Onur Belgesi Nedir? Kimlere Verilir?

Not: DYS MEB İnternet erişimi olmayan hiçbir yerde çalışmaz. İl, İlçe ve Okul/Kurum MEB ADSL, FATİH TTVPN ve Wimax internet erişiminin olması gerekiyor. 

DYS İndir ve DYS Kurulum dosyalarını silmeyiniz. Yine tekrar lazım olursa baştan kurulum yapabilirsiniz.

E-İmza (Elektronik Sertifika) İşlemleri için tıklayınız..>>

 • Başvurularınızı yaparken ıslak imzanın mavi kalemle atılmasına özen gösteriniz.
 • Kurumlar/Okullar E-imza (Elektronik Sertifika) başvuru formları İlçe MEM Müdürlerindeki DYS Yöneticilerine teslim etmelidir.

DYS Resmi Websitesi: http://dys.meb.gov.tr

DYS Test/Eğitim Sitesi: http://dysegitim.meb.gov.tr

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.