Ders Kesim Raporu

Ders Kesim Raporu

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında özellikle branş öğretmenlerinin gerekli evrakları arasında yer alan ders kesim raporu yeni bir biçimde hazırlandı. Yeni eğitim öğretim yılında öğretmenlerin araştırmış oldukları ders kesim raporları her branş için yeniden hazırlanmıştır.

Ders Kesim Raporu Nedir?

Ortaokul ve Lise kademelerinde branş öğretmenleri olarak görev yapan öğretmenlerin her yıl sonu okul idarelerine ders konularının bitirilip, bitirilmediğini ifade eden bir rapordur. Öğretmenler tarafından sıklıkla araştırılan ders kesim raporu yeni eğitim öğretim yılına göre hazırlanmış olup, yeni yönetmeliklere uygundur.

Ders Kesim Raporu İndir

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına göre güncel bir şekilde hazırlanan bu raporu indirip, raporda bulunan bilgileri değiştirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Her branş hocası bu rapor örneği kullanabilir. Ortaokul ve Liseler için ortak kullanılabilen ders kesim raporu, özel eğitim, türkçe, din kültürü, sosyal bilgiler, fen bilimleri, matematik gibi her türlü branş için uygundur. 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı için uygundur. 

Türkçeindir
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisiindir
Sosyal Bilgilerindir
Matematikindir
Özel Eğitim Öğretmenliğiindir
Fen Bilimleri indir
Görsel Sanatlarindir
Müzikindir
İngilizceindir
Bilişim Teknolojileri ve Yazılımindir

Liseler İçin

Lise kademesinde bulunan bütün branş hocaları bu rapor örneğini aşağıda bulunan linke tıklayıp indirebilir. Tamamen MEB uyumlu olup, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına göre hazırlanıp düzenlenmiştir.

Ders Kesim Raporu Lise İndir 2019-2020

Yıl sonunda okul idarecilerine vermeniz için hazırlanmıştır. Örnekte yer alan bilgileri kendi okulunuza göre doldurmalısınız. Ders kesim raporunu değiştirirken aşağıdaki bilgilere dikkat ediniz.

  • Okulun adı
  • Okulun bulunduğu il ve ilçe
  • Öğretmenin Adı Soyadı
  • Örnekte yer alan tarih
  • Okul müdürünün adı
BAKINIZ  Mandala Boyama Etkinlikleri

Bu dosyayı güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. MEB yönetmeliklerine uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Örnekte yer alan tabloya ekleme yapabilirsiniz. Bu örnek sürekli güncelleneceği için ek bir arama yapmanıza gerek yoktur.  Yukarıda branş ismi yazmaya öğretmenler de aşağıdaki linkten yine aynı şablonu indirebilir.

Ders Kesim Raporu İndir 2019-2020

Artık ders kesim rapor örneği hakkında bilgi sahibi oldunuz. Ortaokul ve Lise öğretmenleri ve onun dışında yer alan meslek öğretmenleri yıl sonunda bur rapor örneğini sürekli araştırmak zorunda kalmayacak ve bu rapor örneği bütün imam hatip ortaokulları, meslek liseleri ve diğer bütün türlerde bulunan okullar için hazırlanmıştır. Rahat bir şekilde indirip değiştirilmesi gereken yerleri değiştirip yazıcıdan çıktı alıp idareye teslim edebilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz raporu gerekli evraklar adıyla oluşturacağınız bir klasöre atarsanız artık bulmanız kolaylaşır ve her yıl onu değiştirip kullanabilirsiniz. Öğretmenler tarafından çok sıklıkla kullanılmayan bu dosyayı egitimdili.com aracılığıyla indirmenin ayrıcalığını yaşayın.

Sitemizde bulunan bütün dosyalar virüs taramasında geçirilir ve daima MEB (Milli eğitim Bakanlığı) yönetmeliğine uygun hazırlanır.

Yine öğretmenler için yeni eğitim öğretim yılında gerekli evraklardan biri olan veli toplantı tutanağı dosyasına da bakabilirsiniz.

Ders kesim raporu 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf, 5.sınıf dahil bütün kademeler için ders kesim raporunu indirebilirsiniz.  Öğretmenlere özel olarak hazırlanan bu dosyalar her eğitim öğretim yılında güncelleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.